Co pro Vás znamená zodpovědnost?

Tell me

Hodně. 

Na otázku, jestli u bonprix jednáme zodpovědně, odpovíme rychle. Samozřejmě. Možná dokonce více, než si myslíte. Být cenově výhodný a zároveň zodpovědný je pro mnoho lidí stále protikladem. To chápeme. A chceme to změnit. Proto se už léta angažujeme za férové soužití a ochranu prostředí, a to jak v zemích, kde se naše produkty vyrábějí, tak i samozřejmě v naší centrále v Hamburku. Pro nás totiž podnikatelské a zodpovědné jednání patří neodmyslitelně k sobě. Minimalizace negativních vlivů na naše životní prostředí a klima je naše povinnost.

Základem našeho jednání je managment trvale udržitelného rozvoje společnosti Otto Group (zvaném impACT).

Cílem je zjistit, kde vznikají největší (negativní vlivy) na člověka a životní prostředí. Přitom se zaměřujeme na celkový výrobní proces - od pěstování surovin až po spotřebu našimi zákazníky. Podle získaných výsledků činíme konkrétní opatření. Tyto jsou sjednocené v  Cr-Strategie der Otto Group (ke které patří i bonprix). Jednotlivé aktivity, na které se zaměřujeme, Vám na tomto místě chceme představit nahlédnutím do našich třech klíčových oblastí: produkty, partneři a procesy. Více se dozvíte v kapitole "Strategie".

Na následujících stránkách bychom Vám rádi vysvětlili, jak pracujeme, dosahujeme těchto cílů a představili kromě toho i další témata. "How we make..." odpoví na Vaše otázky.

Tell me more…

Klikněte na otázku, abyste se dozvěděli více o našich aktivitách v oblastech životního prostředí, pracovních podmínek, sortimentu a angažovanosti.

Pořídím u Vás dobrou kvalitu zároveň s dobrým svědomím?Produkty

Pořídím u Vás dobrou kvalitu zároveň s dobrým svědomím?

Dáváte si pozor na udržitelnost i při výrobě produktů?Výroba

Dáváte si pozor na udržitelnost i při výrobě produktů?

Jak přebíráte zodpovědnost?Strategie

Jak přebíráte zodpovědnost?

Za jakých podmínek se vyrábějí Vaše produkty?Lidé

Za jakých podmínek se vyrábějí Vaše produkty?