O firmě

Zásilkový obchodní dům bonprix, patří do největšího koncernu tohoto typu na světě - OTTO (GmbH & Co KG) v Hamburku. bonprix působí v několika největších evropských státech: Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Anglii, Belgii, Francii, Itálii, Rakousku, Rusku, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku a Ukrajině.

V České republice poskytujeme služby od roku 2004.
S našimi zákazníky komunikujeme prostřednictvím katalogů, které všem zájemcům posíláme zdarma. Část katalogů distribuujeme prostřednictvím obchodních míst České pošty a soukromých kolportérů. Ať bydlíte ve velkém městě nebo na malé vesnici, katalog bonprix od nás dostanete, stejně jako milióny domácností po celé Evropě.
V bonprix nakupujete bez obav. Na všechny výrobky se totiž vztahuje výhodný systém vrácení a reklamace zboží. Výrobky, které jsou zahrnuty v katalogu, dovážíme z celého světa. Stále větší množství produkce je vyráběno pod přísným dohledem bonprix.
Klientelu bonprix tvoří především ženy. Nabízíme také zboží pro muže a děti. Ujišťujeme Vás, že v katalogové kolekci bonprix každý z Vás najde něco atraktivního pro sebe, a to ve všech velikostech a navíc za výhodnou cenu.
Jsme tady stále pro Vás. Vaši objednávku vyřídíme okamžitě. Můžete nám ji zaslat poštou, faxem, e-mailem, nebo přes naše www stránky. Objednávky přijímáme samozřejmě také telefonicky.

Se zásilkovým obchodním domem bonprix nakupujete pohodlně, v domácím prostředí, v kruhu svých příbuzných a přátel.

bonprix sp. z o.o.
Lodowa 101,
93-232 Lodz, Poland
KRS 0000114651