Kontakt

Dávejte na sebe pozor – my tu jsme pro Vás

Milá zákaznice, milý zákazníku,

současný vývoj týkající se koronaviru představuje nesnadnou situaci pro společnost, a i pro každého z nás. V této nelehké době nás doprovází spousta otázek. My v bonprix se také intenzivně zabýváme současným vývojem.

Pro nás je nejdůležitější blaho a zdraví našich zákazníků ve všech 30 zemích po celém světě a samozřejmě také našich zaměstnanců. Proto zavádíme opatření na jejich ochranu a co nejrychleji se snažíme uplatnit doporučení úřadů.

Většina našich kolegyní a kolegů pracuje již z domova, zároveň úzce spolupracujeme s našimi dodavateli a logistickými partnery, abychom Vám stále mohli nabídnout pohodlný a příjemný zážitek z nakupování. Svoji oblíbenou módu si můžete i nadále objednat v našem online obchodě – my uděláme vše možné proto, abyste svoji objednávku obdrželi co nejdříve.

Také bychom Vás rádi informovali o tom, že jsme prodloužili dobu na vracení zboží na 90 dní.

Síla je v solidaritě: rádi bychom poděkovali všem, kteří se aktivně zapojují, a i těm, kteří dodržují doporučení úřadů. Buďme odpovědní a obezřetní, pouze tak můžeme ochránit naše blízké i sami sebe. Dodržováním doporučení odborníků se můžeme pozitivně dívat do budoucnosti a zvládnout tento obtížný čas společně.

V tomto smyslu: dávejte na sebe pozor!
Váš tým bonprix ♥


Adresní údaje:
Adresa:
Bonprix
P.O.BOX 12
702 12 Ostrava
E-mail: posta@bonprix.cz
Pevná linka: 597 497 100

Provozní doba oddělení pro zákazníky:
Po-Pá 7.00 - 20.00
So 8.00 - 19.00
FAX: 597 497 197 | DIČ: CZ 680 446 162

Kontakt (* = povinná pole)