Dodávka zboží

Doručení zboží následuje v termínu 2 – 4 pracovních dnů od momentu obdržení objednávky, pokud při podání objednávky nebyl uveden jiný termín plnění.
Dodávka zboží je realizována v pořadí podle přicházejících objednávek, do vyčerpání zásob. Při velkém množství přicházejících objednávek mohou být některé výrobky dodány další zásilkou v pozdějším termínu do 3 – 4 týdnů ode dne obdržení objednávky. Dodávka zboží je omezena pro území České republiky.
Cena poštovného se započítává pouze při dodání hlavní zásilky, a to i v případě, že objednávka bude realizována formou dílčích dodávek. Termín realizace objednávky se může prodloužit z příčin nezávislých na firmě.

Vyhrazujeme si právo na průběžné provádění změn, a to jak cen zboží z naší nabídky, tak ceny poštovného, při čemž se tyto změny nedotýkají práv osob, které podaly objednávku již před uskutečněním těchto změn.
Zákazník si může volit při objednání různé volby dodávky. Zásilka Na poštu - zásilka je uložena na úložní poště náležející k adrese uvedené při objednávce. Tyto zásilky nejsou doručovány na adresu, jejich uložení je adresátovi oznámeno. Do ruky - zásilka je pracovníkem České pošty s.p. doručována na adresu uvedenou při objednávce, v případě nezastižení adresáta je následně uložena na pobočce pošty. Jak doručování, tak případné uložení zásilky je adresátovi oznámeno. Zásilkovna - zásilka je doručena na zvolené výdejní místo nebo do samoobslužné výdejní schránky Z-BOXu. Zásilku není možné doručit přímo na adresu zákazníka. SMS oznámení o zásilkách je možné pouze v případě, kdy je klientem uvedeno číslo mobilního telefonu.
Zákazník má následující možnosti zaplatit cenu uvedenou na internetové stránce nebo v katalogu: kartou, platbou online, na dobírku nebo poukázkou, jejíž hodnotu použije na objednané výrobky. Hodnota poukázky nemůže pokrývat náklady na dopravu, ani jiné poplatky bonprixu. Odečtení hodnoty poukázky od ceny produktů následuje automaticky. K placené ceně zboží je třeba přičíst poštovní poplatky příslušné ke zvolenému způsobu platby a dodávky:

 

 Na poštuDo rukyZásilkovna - výdejní místo
Při odběru (na dobírku)129 Kc129 Kc129 Kc
Platba online (PayU)  99 Kc  99 Kc  99 Kc
Platba kartou  99 Kc  99 Kc  99 Kc


Jaká je cena za zaslání balíku?

Kolik se platí za poštovné při doplňkové zásilce zboží, které momentálně nemáte na skladě a pošlete ho později?

Jaký je termín vyřízení objednávky?

Existuje možnost platby za zásilku převodem?

Nabízíte možnost přednostního zaslání zboží v kratší dodací lhůtě?

Dorazil mi na poštu balíček a jako odesílatel je uvedena firma Eurex station. Jedná se tedy o balíček z bonprix

Nakládání s odpady